48. Zegar z Papieżem 2

Decoupage Skomentuj

 

 

SAM_0029

 

Jakżeż zrobiło mi się miło, gdy napisała do mnie Pani Kasia z Gdańska:

„Witam serdecznie.Właśnie trafiłam na stronę z Pani cudami:)

Jestem w poszukiwaniu zegara. Taki piękny, duży  z Papieżem wprost mnie zachwycił (…) Dokładnie potrzebuję go na 7 listopada.Trzeba doliczyć jeszcze ze 2 dni na przesyłkę.Czy jest to realny czas na wykonanie? Proszę napisać, że tak 🙂 Tak długo szukałam idealnego prezentu. Jak zobaczyłam ten zegar wiedziałam już, że to jest to, czego szukam”.

A to jest ten zegar, znaleziony w sieci przez Panią Kasię:

 

Zegar-Papież-1

 

Więcej możecie zobaczyć tutaj

 

Tyle słów uznania od całkiem obcej kobiety, która trafiła na mojego bloga. Niesamowite. Cieszę się podwójnie. Raz, że spodobała się komuś moja praca. Dwa, że mój blog pojawia się w wynikach wyszukiwarki iże to działa:)

Oczywiście uspokoiłam Panią Kasię. Termin dwóch tygodni jest całkiem realny. Złożyłam zamówienie w moim ulubionym sklepie na tarczę zegarową. Kiedy przesyłka dotarła wzięłam się za ozdabianie.

Zegar wykonany jest z płyty MDF o średnicy 40 cm. Posiada mechanizm oraz wskazówki czarne, ozdobne. Do ozdobienia użyłam motywu Papieża (kolorowe ksero na zwykłym, cienkim papierze), motyw zegara oraz bluszczu z papieru ryżowego. Życzenia zostały dodatkowo postarzane metodą „kawową”. Całość wielokrotnie pokryta została nietoksycznym lakierem. Na koniec użyłam złotej konturówki dla podkreślenia liści bluszczu.

 

SAM_0030

SAM_0032

SAM_0028

 

 

Zegar szczęśliwie dotarł do właścicielki. A to recenzja:

„Pani Mariolu moja teściowa była wzruszona i zachwycona  po otwarciu prezentu urodzinowego 🙂 Sądzę ze to najlepsza odpowiedz na to czy zegar się podoba. Ma Pani duży talent”.
Dziękuję jeszcze raz za tak piękne słowa!!!

Napisz komentarz